ساده پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ساده: پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی لاریجانی به معاون اسماعیل هنیه چه گفت؟

رئیس مجلس در دیدار با هیأت اعزامی از حماس با بیان اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هر لحظه پشتیبان حماس، گروه‌های مقاومت و مردم فلسطین بوده، ابراز امیدوار

لاریجانی به معاون اسماعیل هنیه چه گفت؟

لاریجانی به معاون اسماعیل هنیه چه گفت؟

عبارات مهم : توافق

رئیس مجلس در دیدار با هیأت اعزامی از حماس با بیان اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هر لحظه پشتیبان حماس، گروه های مقاومت و مردم فلسطین بوده، ابراز امیدواری کرد این گروه بتواند به ملت مظلوم فلسسطین جهت رهایی از رژیم غاصب اسرائیل کمک کند.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی روز شنبه در دیدار با صالح العاروی معاون اسماعیل هنیه مدیر دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و هیأت همراه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از روز اول تصمیم بر از بین بردن نیروهای مقاومت داشته هست؛ آنچه مهم است اینکه گروه های فلسطین اختلافات را کنار گذاشته و علیه رژیم اسرائیل متحد باشند.دشمنان شما تلاش دارند که شما را از بین بردن کرده و یا در انظار مردم شما را گروهی بی تأثیر جلوه دهند. شما نباید بگذارید که در این تفرقه افکنی موفق شوند.

لاریجانی به معاون اسماعیل هنیه چه گفت؟

رئیس مجلس با اشاره به تلاش های اسرائیل جهت بر هم زدن آرامش منطقه، خاطرنشان کرد: آنها سال هاست که می کوشند با ایجاد جنگ و اختلاف، قدرت را در دست بگیرند ولی تاکنون سیاست هایشان جواب نداده است و فقط بعضی هزینه ها را ایجاد کرده اند مانند تلاش هایی که در سوریه، عراق، یمن و فلسطین داشته اند.

لاریجانی با اشاره به توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: آمریکا تلاش می کند تا با جوسازی علیه توافق هسته ای، جهت خود امتیاز بگیرد ولی تصویر العمل کشورها نشان داد که این نوع عملکرد فقط به زیان آمریکا خواهد بود.

رئیس مجلس در دیدار با هیأت اعزامی از حماس با بیان اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هر لحظه پشتیبان حماس، گروه‌های مقاومت و مردم فلسطین بوده، ابراز امیدوار

صالح العاروی نیز در این دیدار گفت: در روزهای اخیر در مصر توافقی صورت گرفت که امیدواریم نتیجه های خوبی را در بر داشته باشد و به طور حتم این مواضع تازه جهت فلسطین و در منطقه تأثیرگذار خواهد بود.

معاون مدیر دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد: ما به عنوان گروه حماس موضع خاص خودمان را داریم و معتقدیم که اختلافات را باید کنار گذاشت ولی در خصوص مقاومت در برابر رژیم اشغالگر از موضع خود پایین نخواهیم آمد. تا موقعی که اشغالگری وجود دارد سلاح ما هم سر جایش است و این را حق مسلم خود می دانیم.

صالح العاروی افزود: کشورهای عربی با هم پیمان شدن با اسرائیل می خواهند که با جنبش های اسلامی بجنگند و مسئله فلسطین را به حاشیه برانند و ما با توافق میان گروه های اسلامی مانع سیطره آنان بر مناطق مورد نظرمان شویم. توافق میان گروه های داخلی باعث به حاشیه راندن رژیم صهیونیستی می شود و بهره اختلافات را آنها خواهند کرد.شکی نیست که نیروهای مقاومت هر لحظه به سلاح خودشان پایبند هستند و هرگز هم آن را کنار نخواهند گذاشت و ما تلاش داریم تا موازنه سیاسی را برقرار کنیم و این کار مشکلی است ولی تا رسیدن به نشانه از پای نخواهیم نشست.

لاریجانی به معاون اسماعیل هنیه چه گفت؟

وی گزارش مشروحی از توافق انجام شده است میان حماس و فتح در مصر ارائه و ابعاد آن را توضیح داد.

واژه های کلیدی: توافق | سیاسی | اسلامی | فلسطین | اسرائیل | لاریجانی | علی لاریجانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs