ساده پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ساده: پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سؤال بزرگی که مهران مدیری بی جواب گذاشت

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح راجع به مواضع سیاسی‌اش در وقت انتخابات تخصیص داده شده است داد.

سؤال بزرگی که مهران مدیری بی جواب گذاشت

سؤال بزرگی که مهران مدیری بی جواب گذاشت

عبارات مهم : سیاسی

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح راجع به مواضع سیاسی اش در وقت انتخابات تخصیص داده شده است داد.

او در این باره ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد و گفت که خودش رأساً این مواضع را اتخاذ کرده و کسی به وی دیکته نکرده هست. مدیری درگرماگرم مسابقه انتخاباتی چند بخش از برنامه دورهمی را به انتقاد و چالش با سیاست ها و عملکردهای دولت تخصیص داده شده است داد. او در آن برنامه ها با ادبیات مشابه جناح مخالف دولت بسیاری از پرسشها مهم کشور از احیای دریاچه ارومیه تا بحران ریزگردها و از ماجرای پرداخت یارانه ها تا اجرای برجام و… را دستمایه ای جهت زیر سؤال بردن کارآمدی دولت و کارنامه دولتمردان قرار داد.

سؤال بزرگی که مهران مدیری بی جواب گذاشت

این رشته موضع گیری های مدیری در بحبوحه انتخابات، به صورت یک آتش تهیه از سوی رسانه های حامی ابراهیم رئیسی و قالیباف علیه روحانی به کار بسته شد. تا جایی که فیلم بیانات سیاسی او در شمارگان میلیونی از سوی ستادهای انتخاباتی اصولگرایان تکثیر شد. ولی بخت و اقبال این بار با مجری طنز پرداز دورهمی یار نبود لیکن معادلات انتخابات بر خلاف دست اندرکاران تلویزیون و عاملان رسانه ملی رقم خورد.

جامعه بازیگران و صورت های معروف به صورت یکپارچه و بی سابقه جهت پیروزی جریان اصلاحات و اعتدال وارد میدان شدند و بعد از آن بسیاری از اشخاص هنری در انتقاداتی صریح به مدیری از اینکه برنامه تحت مدیریت او (دورهمی) به محلی جهت تسویه حساب حامیان رئیسی با روحانی تبدیل شود اظهار نگرانی کردند.

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح راجع به مواضع سیاسی‌اش در وقت انتخابات تخصیص داده شده است داد.

با آخر انتخابات به نظر می آید هنوز دلخوری ها و کدورت ها در روابط مدیری با طیف دوستان هنرمندش باقی مانده است و ماجرای سیاسی شدن و انتخاباتی شدن برنامه دورهمی همچنان بر روند کار مدیر و مجری آن سایه افکنده هست. مصاحبه ای که مدیری در برنامه جمعه با خودش ترتیب داد نشان از این داشت که پرسشها روزهای انتخابات هنوز ذهن و گریبان او را رها نکرده هست. در جریان این برنامه او با روش پرسش و پاسخ و با کمک گرفتن از میهمانش(روشنک عجمیان) تلاش کرد به مخالفانش پاسخ دهد.

مدیری گفت که سخن اغلب منتقدانش این است که آیا هشت سال دوران دولت اصولگرایان سکوت اختیار کرده بود و پاسخ سرراست او این بود که به این علت که در آن هشت سال تریبون نداشته است یا اساساً برنامه ای از سوی تلویزیون به او داده نمی شد. این در حالی است که سؤال مهم بازیگران و صورت های معروف منتقد در ایام انتخابات این بود که آیا او و تریبون دورهمی در بزرگراه نقد یک طرفه می تازد و آیا فقط یک جریان سیاسی و فکری(دولت روحانی) آماج نقدها و کنایه ها و نیش های برنامه است و آیا هیچ سهمی از این انبوه نقدهای تیز و صریح نصیب نهادها و قوای دیگر که مسئولیت مستقیم در امور و اوضاع کشور دارند نمی شود.

به هر حال برنامه دورهمی رو به اتمام است و مجری هنرمند آن همچنان وعده بیان ناگفته ها را می دهد ولی معمای نگاه یکسویه برنامه به صحنه سیاست همچنان ذهن ها را به خود مشغول کرده است.

سؤال بزرگی که مهران مدیری بی جواب گذاشت

روزنامه ایران

واژه های کلیدی: سیاسی | برنامه | مدیریت | انتخابات | دولت روحانی | مهران مدیری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs