ساده پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ساده: پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازگشت نیمار به نیوکمپ! ، بازی تازه یا پشیمانی قلبی

نیمار بسیار سریعتر از آنچه که تصور می‌شد از ترک بارسلونا پشیمان شده است و قصد بازگشت دارد.

بازگشت نیمار به نیوکمپ! ، بازی تازه یا پشیمانی قلبی

بازی تازه یا پشیمانی قلبی/ بازگشت نیمار به نیوکمپ!

عبارات مهم : اخبار

نیمار بسیار سریعتر از آنچه که تصور می شد از ترک بارسلونا پشیمان شده است و قصد بازگشت دارد.

تابستان گذشته بود که نیمار بعد از یک ماه پرحاشیه و انتشار اخبار ضد و نقیض، در نهایت خبر از ترک بارسا داد و رسما تقاضای جدایی کرد. طبیعی بود که بارسلونا با جدایی او مخالفت کند و به همین علت پی اس جی راهی جز پرداخت 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او نداشت.

بازگشت نیمار به نیوکمپ! ، بازی تازه یا پشیمانی قلبی

به این ترتیب نیمار با خراب کردن تمام پل های پشت سر خود بارسلونا را ترک کرد و هرچند 222 میلیون یورو به خزانه کلوب تزریق شد؛ با این حال زخم های این خیانت هنوز هم بر پیکره بارسا به چشم می خورد. نیمار به سرعت در پی اس جی به یک بازیکن همه کاره بدل شد ولی این عنوان به مذاق بعضی بازیکنان خوش نیامد و شاهد اختلافات جدی او به خصوص با کاوانی بودیم.

چند ماه از حضور نیمار در پی اس جی می گذرد و در همین مدت اندک اخبار متفاوتی در مورد نارضایتی او از کیفیت لیگ فرانسه و نیز کادر فنی کلوب پاریسی شنیده شده است هست. به خصوص از بین بردن پی اس جی از لیگ قهرمانان به وسیله رئال نیز جهت نیمار یک ناامیدی مطلق محسوب می شد و او حالا بیش از گذشته از پیوستن به این کلوب پشیمان است.

نیمار بسیار سریعتر از آنچه که تصور می‌شد از ترک بارسلونا پشیمان شده است و قصد بازگشت دارد.

در همین رابطه امروز موندودپورتیوو ادعای عجیبی را مطرح کرد و البته از صحت این ادعای خود نیز اطمینان دارد.

گویا نیمار ماه گذشته و پیش از مصاف با رئال، جهت مسی و یکی دو بازیکن دیگر بارسا که هنوز هم با آنها در ارتباط هست، پیغام فرستاده که میل به به بازگشت دارد. او این درخواست را مستقیما به یکی از مدیران بلندپایه بارسا که در انتقالش به بارسا در سال 2013 نیز نقش مهمی داشت نیز مطرح کرده است.

البته نیمار می داند که جدایی او در تابستان پیش رو نزدیک به صفر است و الخلیفی هرگز با این عنوان موافقت نخواهد کرد بلکه او از حالا به تابستان 2019 می اندیشد و در صحبت با مدیر بارسا از وی خواسته است که تمام راه هایی که به بازگشت او ختم خواهد شد را مورد بررسی قرار دهد.

بازگشت نیمار به نیوکمپ! ، بازی تازه یا پشیمانی قلبی

با این حال موندودپورتیوو اعتقاد دارد که این درخواست ممکن است سیاست خاصی از سوی نیمار نیز باشد آیا که همه می دانند رئال جهت تابستان 2019 به شدت خواهان جذب اوست و نیمار هم قصد ندارد لقب خائن را بروی پیشانی خود ثبت کند.

او در حال حاضر یک پرونده علیه بارسا در دادگاه دارد و کلوب نیز از وی شکایت کرده هست. این رابطه شکرآب، فعلا هرگونه احتمال بازگشت را رد می کند. به همین علت ممکن است نشانه نیمار از ارائه این درخواست توجیه پیوستن احتمالی اش به رئال باشد. اینکه علاقه قلبی او بازگشت به بارسا بود ولی با این درخواست مخالفت شد و در نهایت او محبور شد به رئال بپیوندد که جهت جذبش بی تاب بود.

نیمار بسیار سریعتر از آنچه که تصور می‌شد از ترک بارسلونا پشیمان شده است و قصد بازگشت دارد.

نیمار پیش از این ثابت کرده است که بازی کردن با کلوب بزرگی چون بارسلونا را به خوبی بلد هست. از حالا تا تابستان 2019 وقت زیادی باقیمانده و فعلا راهی نیست جز اینکه به انتظار نشست.

واژه های کلیدی: اخبار | جدایی | بازگشت | تابستان | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs