ساده پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ساده: پرونده پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاس ندادن به منشا و باندبازی در پرسپولیس شیطنت برخی‌هاست/ همه مردم دوست دارند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید بعضی بازیکنان با یکدیگر رابطه و برخورد خیلی گرم‌تری نسبت به بقیه داشته باشند ولی این علت نمی‌شود که برخی‌ها شیطنت کرده و بگ

پاس ندادن به منشا و باندبازی در پرسپولیس شیطنت برخی‌هاست/ همه مردم دوست دارند

کامیابی نیا: پاس ندادن به منشا و باندبازی در پرسپولیس شیطنت بعضی هاست/ همه مردم دوست دارند الاهلی عربستان را شکست دهیم

عبارات مهم : ایران

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید بعضی بازیکنان با یکدیگر رابطه و برخورد خیلی گرم تری نسبت به بقیه داشته باشند ولی این علت نمی شود که بعضی ها شیطنت کرده و بگویند در پرسپولیس باندبازی وجود دارد.

کمال کامیابی نیا در گفت وگو با فارس، در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، دیدار این تیم برابر سیاه جامگان شایعه پاس ندادن به گادوین منشا، باندبازی در پرسپولیس و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

پاس ندادن به منشا و باندبازی در پرسپولیس شیطنت برخی‌هاست/ همه مردم دوست دارند

برد خوبی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به دست آوردید.

خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب هست، ما تمرینات خیلی خوبی در طی هفته انجام می دهیم و بازی خوبی هم برابر نفت انجام دادیم ولی باید این را در نظر داشت که زمین ورزشگاه تختی واقعا نامناسب هست. شاید کسی از بیرون زمین را ببیند بگوید چقدر زمین سبز و یکدست است ولی هنگامی که داخل آن راه می روید متوجه می شوید که راه رفتن هم آنجا سخت خواهد بود. ما در نیمه اول تیم همیشگی نبودیم ولی در نیمه دوم اوضاع مان خیلی بهتر شد و در مناسب ترین وقت به وسیله مهدی طارمی به گل رسیدیم که این عنوان باعث شد تا تیم نفت جلو بکشد و ما از وقت استفاده کردیم و گل های بعدی را هم زدیم.

خودت هم که به ترکیب مهم رسیدی. اوضاع بدنی ات چگونه است؟

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید بعضی بازیکنان با یکدیگر رابطه و برخورد خیلی گرم‌تری نسبت به بقیه داشته باشند ولی این علت نمی‌شود که برخی‌ها شیطنت کرده و بگ

خوشحالم که توانستم جهت پرسپولیس بازی کنم ولی به اعتقاد خودم وقت می برد تا به آن اوضاع ایده آلی که مدنظرم هست، برسم. خدا را شکر که بازی من با برد پرسپولیس همراه بود ولی فکر می کنم تا 2-3 هفته دیگر وضعیتم خیلی بهتر شود.

این هفته با سیاه جامگانی بازی دارید که امسال نسبتا شرایط خوبی دارد. این بازی را چطور ارزیابی می کنی؟

در لیگ امسال هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت و سیاه جامگان هم همینطور هست. ما به هیچ عنوان این تیم را دست کم نمی گیریم و شرایط لیگ امسال به گونه ای است که به تمام 3 امتیازها نیاز داریم.چون شاید در روز آخر همین امتیازها به داد ما برسد. البته ما خوشبختانه لیگ را پرقدرت شروع کردیم و می خواهیم این روند را ادامه دهیم. توانسته ایم از 3 بازی 9 امتیاز بگیریم و در تلاش هستیم تا با گرفتن 3 امتیاز بازی با سیاه جامگان با روحیه و شرایط بهتری به مصاف الاهلی عربستان برویم. این 3 امتیاز از نظر معنوی روانی به ما کمک زیادی می کند.

3 بازی و 9امتیاز یک شروع فوق العاده جهت پرسپولیس در لیگ برتر هست. فکر می کنی این روند تا چه زمانی ادامه دار باشد؟

پاس ندادن به منشا و باندبازی در پرسپولیس شیطنت برخی‌هاست/ همه مردم دوست دارند

خوشبختانه اسکلت تیم ما حفظ شده است و این یک امتیاز بزرگ جهت ماست. از طرفی چند بازیکن تازه و کارآمد هم به ما اضافه شده است و در رأس بازیکنان هم آقای برانکو و دستیارانش تلاش می کنند تا عالی ترین نتیجه را بگیریم. ما با قدرت لیگ را شروع کردیم و این روند را ادامه خواهیم داد آیا که قصد ما شاد کردن دل هواداران است و پتانسیل خوبی هم جهت این عنوان داریم.

از شرایط خوب پرسپولیس صحبت کردی ولی این روزها شایعاتی به راه افتاده مبنی بر اینکه بعضی از بازیکنان پرسپولیس به گادوین منشا مهاجم نیجریه ای این تیم، پاس نمی دهد. به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس بگو این عنوان را قبول داری یا نه؟

ببینید اگر من صحبت از شرایط خوب در تیم کردم، به این علت است که واقعا رفاقت در تیم ما بالاست و این شایعات به هیچ عنوان درست نیست. منشا فقط از اینکه چند بار پیاپی نام او جهت آزمون دوپینگ گزینش شده، ناراحت است و ناراحتی اش علت دیگری ندارد. متاسفانه در این بین بعضی ها شیطنت می کنند و شایعاتی به راه می اندازند که درست نیست. این عنوان را می توانید از خود او هم بپرسید. حتی او عنوان کرده بازیکنان به من پاس می دهند. حالا شاید در صحنه آخر بازی فرشاد احمدزاده می خواست پاس بهتری بدهد ولی به علت شاید ناهمواری زمین، توپ اوت شد.این دیگر مسئله ای نیست که بخواهند این همه به آن بپردازند. ما تیم خوبی هستیم و روند خوبی هم داریم ولی به هر حال می دانیم که تیم بزرگ حاشیه هم دارد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید بعضی بازیکنان با یکدیگر رابطه و برخورد خیلی گرم‌تری نسبت به بقیه داشته باشند ولی این علت نمی‌شود که برخی‌ها شیطنت کرده و بگ

اینکه می گویند در پرسپولیس باندبازی وجود دارد، تو تائید می کنی؟

این حرف ها درست نیست. به هرحال در هر جمعی شاید عده ای با بعضی رابطه بهتری داشته باشند. همین حالا در تیم ما سیدجلال و ماهینی با یکدیگر رابطه خوبی دارند و یا اینکه من، طارمی، احمدزاده و مسلمان هم خیلی با هم رفیق هستیم همانطور که وحید امیری و بیرانوند با هم رابطه خیلی خوبی دارند. این حرف ها درست نیست و متاسفانه بعضی رسانه ها شیطنت می کنند و این پرسشها را عنوان می کنند. از بازیکنانی که بازی نمی کنند بپرسید که چقدر آنها هم رابطه خوبی با بازیکنان مهم دارند و اینطور نیست که کسی بخواهد باند بازی کند.

پاس ندادن به منشا و باندبازی در پرسپولیس شیطنت برخی‌هاست/ همه مردم دوست دارند

تا چندی دیگر لیست تیم ملی اعلام می شود. چقدر امیدوار هستی که مجددا به تیم ملی دعوت شوی؟

به هرحال همانطور که می دانید مصدومیت خیلی سخت و مشکل را پشت سر گذاشتم ولی خوشبختانه شرایط تمرینی و درمانی ام خیلی خوب بود و امیدوارم در نهایت نامم در لیست تیم ملی قرار بگیرد. البته تا اعلام لیست تیم ملی 2 بازی دیگر وجود دارد و امیدوارم آنقدر شرایط خوبی داشته باشم که کارلوس کی روش من را هم به تیم ملی دعوت کند.

هفته آینده در حساس ترین بازی خود باید به مصاف الاهلی عربستان بروید. چقدر از این تیم آشنایی داری؟

می دانم که این تیم به تازگی بازی هایش را در لیگ عربستان شروع کرده و حتی در نخستین بازی برابر الاتفاق عربستان، شکست خورد. البته آنها به تازگی مربی خود را عوض کردند و بازیکنان خیلی خوبی هم جذب این تیم شدند. چیزی که وجود دارد این است که قطعا کادر فنی این تیم را جهت ما آنالیز خواهد کرد و با آشنایی بیشتری از نقاط ضعف و قوت این تیم با آنها، مصاف می دهیم.

به هرحال تیم هایی که به جمع 8 تیم برتر آسیا رسیده اند حتما تیم های قدرتمندی هستند و این پتانسیل را داشته اند که به اینجا رسیده اند.از طرفی همه مردم کشور عزیزمان ایران می دانند که دیگر پای پرسپولیس وسط نیست بلکه یک بازی ملی در میان است که همه مردم علاقه دارند ما این بازی را برنده شویم. آیا که افتخار آن جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. حتی می دانم استقلالی ها هم دوست دارند پرسپولیس به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران از این مرحله افزایش کنند چون این اتفاق جهت کل فوتبال ما خوب هست. ما باید ریکاوری خوبی انجام دهیم و شرایط خوبی داشته باشیم تا در این بازی حساس دست پر از زمین خارج شویم.

چقدر امیدواری که بتوانید از سد این تیم بگذرید؟

صد در صد ما به نیت برد به زمین می رویم و خیال هواداران راحت باشد که با تمام توان وارد بازی خواهیم شد. نشانه ما شکست الاهلی است و قدمی عقب نمی نشینیم.

پیش از بازی پرسپولیس برابر نفت تصویری از تو همراه با تصویر شهید حججی منتشر شد که بازخورد خیلی خوبی داشت. چه شد این کار را انجام دادی و هدفت از این کار چه بود؟

باید بگویم قبل از اینکه شهید حججی به سوریه اعزام شود من دورادور او را می شناختم. آیا که فیلم خداحافظی او از خانواده اش را دیده بودم و واقعا هنگامی که او با خانواده اش خداحافظی می کرد من بغض کرده بودم.مطمئنا این افراد هستند که ما می توانیم راحت و در آرامش زندگی کنیم. هر چند بعضی ها صحبت هایی در خصوص آنها انجام می دهند ولی این حرف ها درست نیست و مطمئنا این عزیزان جهت پرچم و نام کشور عزیزمان ایران می جنگند.

ما باید این افراد را الگوی خودمان قرار دهیم.امیدوارم خانواده شهید حججی این تصویر ما را ببینند تا بلکه تسلایی جهت دل داغدارشان باشد و بدانند که همه ما به یاد او و خانواده اش هستیم. مطمئنا نمی توانیم جای این شهید را جهت مادرش پر کنیم ولی باید همه ما حواس مان به خانواده این شهید و سایر شهدا باشد آیا که هر چه داریم از آنهاست. هنگامی که که فیلم اسیر شدن شهید حججی را دیدم و خودم را جای او گذاشتم، تمام بدنم می لرزید. متاسفانه خودم با این شهید برخوردی نداشتم ولی مطمئنا اینها هستند که کسی جرأت نمی کند به کشور ما حمله کند. همه ما مدیون این افراد هستیم و وظیفه داریم که حواس مان به خانواده آنها باشد.

واژه های کلیدی: ایران | خانواده | بازیکنان | پرسپولیس | تیم فوتبال پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs